Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Účetní software >

Ekonom - Internetový obchod

Ekonom - Internetový obchod

Cena produktu Ekonom - Internetový obchod není známa.

 

Popis produktu Ekonom - Internetový obchod: Při prodeji nutno dodržet koncové ceny ! Při objednání vždy nutno uvést ! 1. iniciály koncového zákazníka (název, adresa, IČO, kontaktní osoba) 2. dodání pouze licence nebo krabicové balení Intern... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Ekonom - Internetový obchod - popis

nahoru

Při prodeji nutno dodržet koncové ceny ! Při objednání vždy nutno uvést ! 1. iniciály koncového zákazníka (název, adresa, IČO, kontaktní osoba) 2. dodání pouze licence nebo krabicové balení Internetový obchod Modul Internetový obchod (I-Obchod) umožňuje prezentovat vaše produkty (zboží, výrobky) na internetu. Zákazníci (návštěvníci Vaší internetové stránky) si pak mohou zboží nejen prohlédnout (lze samozřejmě prezentovat i s obrázky), ale ihned objednat. Nespornou výhodou tohoto modulu je přímé propojení nabízených produktů a evidence zákazníků s Účetním a evidenčním systémem EKONOM (od verze 2005/05). Znamená to, že nemusíte tyto evidence znovu ručně zadávat a stále opravovat, ale použitím přenosu ze systému EKONOM, je velice snadno naplníte. Obdobně se provádí aktualizace všech těchto údajů. Hlavní výhodou je však především to, že objednávky z I-Obchodu naimportujete rovnou do modulu Objednávky přijaté v EKONOMu a z nich už běžným způsobem vygenerujete výdejky (používáte-li modul Sklad) nebo přímo faktury.

Výrobce Ekonom

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Ekonom - Internetový obchod užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo OCR Software, Slovníky, Software pro správu sítě.

Nejlevnější Ekonom - Internetový obchod akční ceny - Levné Ekonom - Internetový obchod

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Ekonom - Internetový obchod stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Ekonom - Internetový obchod najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Účetní software.